Apadravya

Z PainArtWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Apadravya piercing

Apadravya je genitální piercing vedený vertikálně přes žalud a močovou trubici a vyúsťující v těsné blízkosti uzdičky předkožky.Dá se popsat i jako spojení Prince Alberta (zkratka PA) a Reversed Prince Albert, a dost často si Apadravyu nechávají dělat majitelé PA. Jiná verze může být vedena rovnoběžně s vertikální rovinou (pomyslně rozdělující penis vedví) a mimo močovou trubici urethra nejlépe v páru. Jde o sexuálně velmi atraktivní piercing, přesto je vhodné ho zvážit s ohledem na dlouhou dobu hojení a omezení v sexu. Pro dosažení optimálních vlastností je vhodné tento piercing roztáhnout na minimálně 2,4mm. V kombinaci s Ampallang piecingem tvoří magic cross.

Bolestivost

Žalud je jedním z nejcitlivějších míst, a dost možná to nejcitlivější místo na mužském těle, a proto se piercingy žaludu řadí mezi ty nejbolestivější. Ampallang a Apadravya jsou zpravidla považovány za ty „nejdrsnější“ piercingy a hojí se zpravidla okolo půl roku (samozřejmě záleží na tom, jak se o ně stará majitel).

Aplikace

Aplikace a někdy i první dny hojení jsou většinou provázeny krvácením kvůli velkému prokrvení žaludu. Při volbě šperku je nutné počítat se zvětšením žaludu během erekce, tedy je lepší použít o něco delší šperk, než je šířka žaludu v místě aplikace.

Doporučený šperk

barbell

Hojení

Jelikož se jedná o dlouhý vpich masivní tkání, zabere hojení apadravye někdy i více než půl roku. Pokud je vpich veden přez urethru, je jeho hojení jednodušší, protože délka piercingu je v podstatě rozdělena na dvě poloviny, tedy de facto dva piercing a vnitřní rána je omývána a desinfikována močí. Vezmeme-li v potaz fakt, že moč je mikrobicidní (zabíjí mikroorganismy), jde doslova o sanitaci nebo-li desinfekci.

Doba hojení

6–8 měsíců