Prince Albert

Z PainArtWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Jeden z neobvyklejších mužských intimních piercingů. Hojí se relativně bez problémů a mnoho mužů také zastává názor, že se jedná o jeden z méně bolestivých piercingů v této oblasti. Protože je bolest subjektivním pojmem, někteří muži uvádějí určitý stupeň bolesti, jiní bolest přirovnávají k lehkému štípnutí a někteří necítili skoro nic. Prince Albert/PA propichuje penis z venku ze spodní strany žaludu u uzdičky a vede šperk skrz močovou trubici. Existuje také obrácený PA, při němž šperk vchází močovou trubicí a vychází otvorem na horní straně žaludu. Nejčastějším šperkem je kroužek, který usnadňuje čištění. Můžete použít i podkovu, ale zde je problém kuliček, které zalézají do močové trubice. Prince Albert piercng je možné snadno rozšířit (tedy spíš prodloužit) na Apadravya piercing. Ženská verze tohoto piercingu se nazývá Princess Albertina.


Aplikace

Je-li muž obřezaný, vede se vpich ze spodu středem, těsně za koncem žaludu. správné umístění u neobřezaného muže je vždy k jedné straně uzdičky, těsně za koncem žaludu.

Doporučený šperk

kroužek

Čištění

Čerstvý propich doporučujeme čistit denně roztokem slané vody. Omývat místo antibakteriálním mýdlem 1-2x denně. Je třeba klást důraz na důkladné omytí a osušení piercingu. Zpočátku buďte připraveni na lehké nepohodlí v místě, kde předkožka překrývá šperk. Také tento šperk ovlivňuje proud moči. Tekutina opouštějící žalud většinou stéká po šperku a proudí ven cestou, kterou je obtížné kontrolovat:)


Doba hojení

6-10 týdnů